کاربران را به وب‌ سایت خود هدایت کنید

بر خلاف تبلیغات سنتی در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری، در اینجا لازم نیست از کاربران انتظار داشته باشید که پس از دیدن تبلیغ شما، نشانی وبسایت یا شماره‌‌ی تلفن شما را به خاطر بسپارند. بلکه می‌توانید تبلیغ خود را به گونه‌ای طراحی کنید که کاربران پس از کلیک بر روی تبلیغ شما به وبسایتتان یا به کانال تلگرامتان هدایت شوند یا با شماره‌ی تلفنی که مد نظر شماست، تماس بگیرند. همچنین می‌توانید کاربر را به طور مستقیم به صفحه‌ی اینستاگرام خود، صفحه‌ی برنامه‌ی خود در کافه‌بازار یا اپ‌استور، آگهی خود در دیوار، آلبوم موسیقی خود در بیپ‌تونز و مانند آن هدایت کنید.

نگران کلیک‌های تکراری نباشید

موبودید با استفاده از روش‌های مختلفی که گهگاه با محاسبات آماری پیچیده‌ای همراه است، کلیک‌های تکراری را تشخیص می‌دهد و از شمردن آنها خودداری می‌کند. بنابراین در صورتی که یک نفر در یک بازه‌ی زمانی مشخص بیش از یک بار بر روی تبلیغ‌های شما کلیک کنند، با این که هر بار به مقصدی که شما تعیین کرده‌اید، هدایت می‌شود، ولی تنها هزینه‌ی یک کلیک برای شما منظور می‌شود.

آمار تبلیغات خود را لحظه به لحظه دنبال کنید

به محض شروع تبلیغات در موبودید، می‌توانید با استفاده از پنل کاربری خود در هر لحظه از شبانه‌روز، آخرین آمار مربوط به تبلیغات خود شامل تعداد دفعات نمایش، تعداد کلیک‌های کاربران، سرعت نمایش تبلیغ و مانند آن را مشاهده کنید.

از مشاوره ی تبلیغاتی رایگان بهره ببرید

در صورتی که می‌خواهید در موبودید تبلیغ کنید و نگران کارآمد نبودن تبلیغ خود هستید، می‌توانید از کارشناسان ما کمک بگیرید. کارشناسان ما آماده‌اند تا در زمینه‌ی طراحی تبلیغ، تنظیمات مربوط به هدفمندی و موارد دیگر به شما کمک کنند. کافی است با ما تماس بگیرید تا ارتباط ما با شما آغاز شود.

بهینه هزینه کنید

با تبلیغات در موبودید، هزینه‌ی تبلیغاتی بسیار کمتری در مقایسه با هزینه‌ی سنگین تبلیغات در بیلبوردها و رسانه‌های صوتی و تصویری می‌پردازید و در ضمن، فقط به ازای کاربرانی هزینه می‌کنید که به تبلیغ شما علاقه دارند و با کلیک بر روی آن قصد دارند اطلاعات بیشتری درباره‌ی شما کسب کنند.

Web Analytics