تبلیغات در تلگرام

راه های ارتباطی با ما

021-26291632 : شماره تماس

@Mobodid_help : آی دی تلگرام

تلگرام ، با داشتن 100 میلیون کاربر فعال، یکی از قدرتمندترین و پربازده ترین بسترهای تبلیغاتی در فضای آنلاین به حساب می آید. موبودید اولین و قدرتمندترین سرویس تبلیغاتی در تلگرام است که با دسترسی به بخش عظیمی از کانال های تلگرام تبلیغات شما را به صورت هدفمند و گسترده در هزاران کانال تلگرام منتشر می کند.

تبلیغات بازدیدی در تلگرام

در تبلیغات بازدیدی، پست تبلیغاتی شما در بهترین کانال های تلگرام در معرض نمایش میلیون ها کاربر قرار گرفته و هزینه آن بر اساس تعداد دفعات بازدید محاسبه می‌شود. محتوای تبلیغاتی شما می تواند عکس، متن، کلیپ یا گیف بوده و شامل شماره تماس و لینک کانال یا سایت باشد. با تبلیغات بازدیدی می توانید تبلیغ خود را به طور وسیع در تلگرام منتشر کرده و برند خود را محبوب سازید.

سفارش تبلیغ بازدیدی

تبلیغات  بازدیدی تلگرام

تبلیغات کلیکی در تلگرام

تفاوت تبلیغات کلیکی با سایر روش های تبلیغاتی در نحوه محاسبه هزینه است که بر اساس تعداد کلیک حساب می‌شود. در تبلیغات کلیکی شما لینک کانال و یا سایت خود را در پست قرار می دهید. در این حالت تنها زمانی هزینه تبلیغات از شما کسر خواهد شد که یک کاربر واقعی و غیر تکراری بر روی لینک شما کلیک کند. این روش تبلیغات موبایلی شما را قادر می‌سازد تا علاوه بر کنترل دقیق نسبت به بازخورد تبلیغ، بابت هزینه صرف شده نرخ مشخصی از بازدید کننده را در اختیار داشته باشید. سامانه موبودید با ارائه پنل کاربری رایگان، این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد که وضعیت آماری تبلیغات خودتان را پیوسته مشاهده و مدیریت کنید.

سفارش تبلیغ کلیکی

تبلیغات کلیکی تلگرام