1396/09/01

روشهای تبلیغات در اینستاگرام

روشهای تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام امروزه یکی از پربازده‌ترین روش تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شود. اینستاگرام یکی از قویترین شبکه‌های اجتماعی است. خوب است بدانید که اینستاگرام ۲۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که طبق آمار بیش از 15 میلیون ایرانی دراین برنامه حساب کاربری دارند که روزانه حجم زیادی محتوای تصویری تولید می‌کنند و مانند آن در هیچ شبکه اجتماعی وجود ندارد. اینستگرام یکی از ۱۰ اپلیکیشن برتر در لیست محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های تلفنهای همراه هوشمند است و همچنان نیز در حال پیشرفت و بهبود جایگاهش در این لیست می‌باشد. اینستاگرام برای برندها اهمیت بیشتری دارد؛ چراکه درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال می‌کنند.

تبلیغات اینستاگرام با اهداف زیر صورت می‌گیرد:

·       معرفی کسب و کار

·       برندسازی و افزایش فروش محصول

·       افزایش محبوبیت صفحه و فالوور

 معرفی محصول با تبلیغ در اینستاگرام 

اگر می‌خواهیم از اینستاگرام برای تبلیغات استفاده کنیم. بهتر است با یک آژانس و شرکت معتبر فعال در زمینه تبلیغات اینستاگرام همکاری کنیم. معمولا شیوه کار به این صورت است که اول صفحه ما مورد بررسی و آنالیز قرار می‌گیرد سپس صفحه‌های رقبا هم بررسی می‌شوند و در نهایت در یک جلسه مشاوره بهترین راهکار برای برندسازی و تبلیغ صفحه ما در اینستاگرام به ما ارائه خواهد شد. حتما کارهای بازاریابی و تبلیغات را به متخصصان حوزه تبلیغات بسپاریم. چون هرگونه اشتباه در تبلیغ ممکن است به برند و شرکت و سایت ما آسیب برساند.

روشهای تبلیغ در اینستاگرام متفاوت است. بهترین روشهای تبلیغات اینستاگرامی، تبلیغات بازدیدی اینستاگرام و تبلیغات ساعتی اینستاگرام است.

شیوه‌های تبلیغات اینستاگرام

1.     تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

در این نوع تبلیغ، کلیپ 60 ثانیه‌ای شما همراه با متن، با بیشترین اثر و الهام‌بخشی در پیج‌های محبوب و پربیننده نمایش داده می‌شود. در تبلیغات ویدیویی، معیار ما دیده‌شدن کامل ویدئو است و تعرفه تبلیغات براساس تعداد بازدیدها محاسبه می‌شود. هزینه تبلیغات بازدیدی اینستاگرام را می‌توانید در جدول تعرفه تبلیغات بازدیدی اینستاگرام در صفحه مربوطه مشاهده کنید.

    تبلیغات بازدیدی اینستاگرام    

 

2.     تبلیغات ساعتی اینستاگرام

در این شیوه، آگهی شما (عکس یا ویدئو) همراه با متن آن، در پیج‌های منتخب و پربیننده نمایش داده می‌شود. تعرفه تبلیغات به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود که برای سهولت در انتخاب و اثربخشی بیشتر، پکیج‌های مختلفی ارائه شده است. هزینه تبلیغات ساعتی اینستاگرام را می‌توانید در جدول تعرفه تبلیغات بازدیدی اینستاگرام درصفحه مربوطه مشاهده کنید.

تبلیغات ساعتی اینستاگرام      

روشهای دیگری نیز برای تبلیغ در اینستاگرام علاوه بر تبلیغات بازدیدی اینستاگرام و تبلیغات ساعتی اینستاگرام وجود دارد مانند:

3.     ساخت کمپین تبلیغاتی در اینستاگرام

ساخت کمپین هم به این صورت است که اول در مورد کسب و کار ما اطلاعات جمع‌آوری می‌شود و صفحه‌های رقبا مورد مطالعه و بررسی قرار می‌گیرند. سپس راهکارها و روشهای مختلف کمپین‌سازی در یک جلسه به ما اعلام می‌شود و با مشورت و تایید ما روند کمپین‌سازی برگزار می‌شود و هزاران فالوور هدفمند روانه صفحه ما می‌شوند.

4.     طراحی مسابقات برای اینستاگرام

در این روش برای صفحه تجاری با توجه به موضوع آن و بازار هدف ما یک مسابقه برگزار می‌شود که شرکت‌کنندگان با صفحه ما در تعامل خواهند بود و معمولا مرسوم‌ترین شیوه ارسال یک عکس از طرف هر شرکت کننده برای صفحه مسابقه است و در پایان عکسی که بیشترین لایک را دریافت کند برنده مسابقه اعلام خواهد شد.

تولید محتوا و نوع پستها و خیلی از فاکتورهای دیگر نیاز به بررسی دقیق و حرفه‌ای دارد و بهتر است کارهای تبلیغاتی اینستاگرام را به کارشناسان حوزه تبلیغ اینستاگرام بسپاریم.

 

اگر می خواهید با روشهای تبلیغات در تلگرام نیز آشنا شوید به مقاله ای با همین عنوان از موبودید مراجعه نمایید.

 

با توجه به بازدهی بسیار زیاد تبلیغات در اینستاگرام ، موبودید به ما  کمک خواهد کرد تا تبلیغات پربازده و هدفمندی را در  بستر قدرتمند اینستاگرام تجربه کنیم.

          تبلیغات اینستاگرام در موبودید          

سمیه شهرآبادی

 

مطالب مرتبط:

1396/09/05

نظرات کاربران

abn

روش های تبلیغات در اینستاگرام آموزنده بود

مریم پورهمدانی

لطفا در مورد روشهای تبلیغ در اینستاگرام مطالب بیشتری بزارید.

مرضیه

همیشه دوست داشتم روشهای تبلیغات در اینستاگرام رو یاد بگیرم.

مرضیه

روشهای تبلیغات در اینستاگرام بسیار عالی توضیح داده شده بود

بهار راد

روشهای تبلیغات در اینستاگرام یعنی پولدار میشم؟

مشاهده همه نظرها

فرم نظر سنجی