کسب درآمد در اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام

در دنیای امروزی وقتی صحبت از افزایش فروش و تبلیغات در فضای مجازی می‌شود، به طور ناخودآگاه ذهنها به سمت پلتفرم اینستاگرام می‌رود.

موبودید اولین شرکت تبلیغات در شبکه های اجتماعی و پایه گذار تبلیغات بازدیدی است و ارائه تعرفه از ابتدا تا به امروز توسط این مجموعه صورت گرفته است. شما می‌توانید با تبلیغات در اینستاگرام و با یک برنامه‌ریزی دقیق، به کسب درآمد از اینستاگرام برسید. افزایش تبلیغات و سود بیشتر بستگی به صفحه اینستاگرام و فعالیت شما دارد. موبودید شما را در این راه همراهی می‌کند تا به بیشترین درآمد از اینستاگرام در کمترین زمان ممکن برسید.

می‌توانید در ادامه شاهد پیشنهادهای تبلیغاتی موبودید باشید.

وجه تمایز موبودید:

انواع کسب درآمد از اینستاگرام با موبودید

۱. کسب درآمد از تبلیغات استوری اینستاگرام:

پس از ثبت پیج خود و بررسی کارشناسان ما، می توانید وارد گروه گسترده شوید و روزانه بصورت نامحدود در پیج خود تبلیغ بگذارید. قیمت ها بر اساس هر k ویو ( هر 1000 بازدید ) محاسبه می‌گردد.

۲. کسب درآمد از تبلیغات پست آلبومی و عکس در اینستاگرام (ریچ):

اگر تعداد بازدید پستهای پیج شما بالاست؛ می‌توانید از طریق تبلیغ پست آلبومی و عکس ما کسب درآمد بالایی داشته باشید. محاسبه در این روش بر اساس بازدید ریچ صورت می‌گیرد. قیمتها بر اساس هر k ویو ( هر 1000 بازدید ) محاسبه می‌شود.

۳. کسب درآمد از تبلیغات پست آلبومی و عکس اینستاگرام (ایمپرشن):

اگر تعداد بازدید پستهای پیج شما بالاست؛ می‌توانید از طریق تبلیغ پست آلبومی و عکس کسب درآمد بالایی داشته باشید. محاسبه در این روش بر اساس بازدید ایمپرشن صورت می‌گیرد. قیمت ها بر اساس هر k ویو ( هر 1000 بازدید ) محاسبه می‌شود.

۴. کسب درآمد از تبلیغات پست تکی بازدیدی در اینستاگرام:

برحسب تعداد بازدیدهای یک تیزر تبلیغاتی، وجه دریافت نمایید. در این روش با انتشار یک پست در قالب ویدیو در پیج خود، نسبت به هر k ویو، ( هر 1000 بازدید ) کسب درآمد کنید.

تعرفه 24 ساعته استوری اینستاگرام:

شما می توانید مشخصات پیج خود را از طریق لینک زیر برای کارشناسان ما ارسال کنید تا پس از تایید در لیست موبودید قرار بگیرید و به ازای هر استوری و توافق فی ما بین، طبق تعرفه اعلامی خود، وجه دریافت نمایید.

تعرفه 24 ساعته پست اینستاگرام:

پس از قرار گرفتن در لیست موبودید؛ می‌توانید با ما همراه شوید و طبق تعرفه پیشنهادیتان، پست 24 ساعته در پیج خود قرار دهید. اگر پیج شما از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد و قیمت مناسبی پیشنهاد دهید؛ به طور حتم همکاری ادامه دار انتظارتان خواهد بود.

اگر می‌خواهید با تبلیغات از پیج اینستاگرام خود کسب درآمد کنید، کافی است با ما در ارتباط باشید.