تبلیغات در اینستاگرام

شماره تماس: 021-26291647

آی دی تلگرام: @mobodid_instagram

واتس اپ: 09307163074

ثبت سفارش

تبلیغات در اینستاگرام یا تبلیغات اینستاگرامی امروزه یکی از پربازده‌ترین تبلیغات موبایلی از نوع تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود. اینستاگرام برای برندها اهمیت زیادی دارد؛ چراکه طبق آمار میلیونها ایرانی در این برنامه، حساب کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال می‌کنند. با توجه به بازدهی بسیار زیاد تبلیغات اینستاگرام ،ما به شما کمک خواهیم کرد تا تبلیغات پربازده و هدفمندی را در این بستر قدرتمند تجربه کنید.

تبلیغات اینستاگرامی

موبودید آماده پذیرش تبلیغات گسترده در اینستاگرام است

لطفا برای اطلاع از تعرفه تبلیغات در اینستاگرام باشماره 021-26291647 تماس بگیرید

و یا از طریق صفحه ثبت نام و یا ورود اقدام کنید

مزایای تبلیغ در اینستاگرام از طریق موبودید

استارت بسیار سریع تبلیغات

استارت بسیار سریع

ارزانترین قیمت تبلیغات در اینستاگرام

ارزان ترین قیمت

پشتبانی ۲۴ ساعته از مزایای تبلیغ در اینستاگرام

پشتیبانی 24 ساعته

بزرگترین جامعه کاربری با تبلیغات گسترده در اینستاگرام

بزرگترین جامعه کاربری

کاربران حرفه ای اینستاگرام

کاربران حرفه ای

سوالات متداول

موبودید اولین و بزرگترین سایت تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی در ایران است. برندهای بزرگی از ابتدا با موبودید همکاری داشته‌اند و تاثیر این اعتماد را در کسب و کار خود دیده‌اند. هدف موبودید رونق و ارتقاء کسب و کار شماست و صداقت و شفافیت را سرلوحه کار خود قرار داده است.
موبودید اولین و بزرگترین سایت تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی در ایران است که پیجهای اینستاگرامی بزرگی از ابتدا با موبودید همکاری دارند. بنابراین تبلیغ شما را در پیجهای اینستاگرام معتبر و پربازده قرار می‌دهد.
موبودید تبلیغات در اینستاگرام را به روشهای ۱. تبلیغات بازدیدی اینستاگرام ۲. تبلیغات ساعتی اینستاگرام ۳. تبلیغات ایمپرشن اینستاگرام ۴. تبلیغات ریچ اینستاگرام و ۵. تبلیغات استوری اینستاگرام برای شما انجام می‌دهد.
موبودید اولین و بزرگترین سایت تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی در ایران است که پیجهای اینستاگرامی بزرگی از ابتدا با موبودید همکاری دارند. بنابراین پذیرش تبلیغات گسترده در اینستاگرام برای موبودید کاملا امکانپذیر است.
موبودید نسبت به اعتبار و جایگاهی که دارد تعرفه قیمت مناسبی دارد. در صفحه هر نوع تبلیغات اینستاگرام جدول تعرفه قیمت آن وجود دارد.