تبلیغات ساعتی در تلگرام

تبلیغات ساعتی تلگرام

تبلیغات ساعتی در تلگرام یا تبلیغات تعرفه ای در تلگرام تنها روشی از تبلیغات تلگرامی است که در آن تقلبی وجود ندارد با اطمینان خاطر می توان آن را انجام داد. در این نوع تبلیغ در تلگرام آگهی شما (عکس یا ویدئو) همراه با متن آن، در کانالهای منتخب و پربیننده به صورت پست تلگرام نمایش داده می‌شود. تبلیغات ساعتی تلگرام به ‌صورت تعرفه‌ای محاسبه می‌شود ( به همین دلیل به آن تبلیغات تعرفه ای تلگرام نیز گفته می‌شود). قبل از شروع تبلیغ ساعتی، میزان ساعتی که باید تبلیغ در کانال قرار بگیرد مشخص شده و هزینه آن پرداخت می‌شود. تبلیغ در ساعت مشخصی در کانال قرار گرفته و در ساعت مشخصی از کانال برداشته می‌شود. در این روش تبلیغ تلگرام، تنها نکته مهم این است که ساعتی را برای تبلیغ انتخاب کنیم که تعداد بازدید کانال بیشتر است.

یکی از بهترین زمانها برای تبلیغ ساعتی تلگرام، 11 شب تا 9 صبح است که به اصطلاح به آن “تبلیغات شبانه” گفته می‌شود. تبلیغات شبانه قیمت بالایی دارند اما تعداد افرادی که تبلیغ را مشاهده می‌کنند بسیار بالا بوده و این امر موجب بالا رفتن میزان اثربخشی و بازدهی تبلیغ خواهد شد.

هزینه این تبلیغ تلگرامی در کانالهای مختلف متفاوت است و معمولا قیمت آن سلیقه‌ای و بنا به نظر صاحب کانال مشخص می‌شود. برای سهولت در انتخاب و اثربخشی بیشتر، پکیجهای مختلفی برای تبلیغ ساعتی در تلگرام ارائه شده است.

آی دی تلگرام: @mobodid_click

واتس اپ: 09307163074