تبلیغات بازدیدی در تلگرام

تبلیغات بازدیدی تلگرام

تبلیغات بازدیدی تلگرام یکی از مرسوم‌ترین روشهای دیده شدن برند و محصول شما در کانالهای تلگرام است. بدین صورت که پس از بررسی بازار و جامعه هدف توسط کارشناسان ما تبلیغ شما در کانالهای مرتبط قرار گرفته تا بهترین بازخورد را برای شما به همراه داشته باشد. در تبلیغ بازدیدی تلگرام ملاک هزینه، تعداد بازدیدی است که در کانالها بر اساس شمارنده تلگرام بر روی تبلیغ شما ثبت می‌شود. از پتانسیل تبلیغ بازدیدی در تلگرام می‌توان به برندینگ، فروش بالا، نصب اپلیکیشن، افزایش ممبر کانال، دیده شدن در بازار هدف مربوط و نیز صرف هزینه هدفمند و مقرون به صرفه اشاره کرد. کارشناسان ما با مشاوره رایگان به شما کمک می‌کنند تا بهترین، هدفمندترین و مقرون به صرفه‌ترین پکیج تبلیغات بازدیدی در تلگرام را انتخاب کنید.

تعرفه تبلیغات بازدیدی در تلگرام به این صورت است که شما فقط بابت کسانی که تبلیغ شما را دیده‌اند هزینه پرداخت خواهید کرد. بدین صورت که تعداد افرادی که در کانالهای تلگرام تبلیغ شما را مشاهده می‌کنند مورد نظر است که بازدید از بنر تبلیغاتی با توجه به آمار تلگرام مشخص می‌گردد. دراینگونه تبلیغات تلگرام می‌توانید علاوه بر گذاشتن عکس، متن و لینک از شماره تلفن هم برای ارتباط مشتری استفاده کنید.

در تبلیغات بازدیدی تلگرام برای اثربخشی بهتر برای پست شما محدودیت در نظر گرفته می‌شود به این صورت که بعد از پست تبلیغ شما در یک کانال فقط 5 پست دیگر درج می‌شود و به اصطلاح پست تبلیغ شما پست ششم یک کانال قرار می‌گیرد.


انواع تبلیغات بازدیدی در تلگرام

تبلیغات بازدیدی ساده

در روش تبلیغات بازدیدی ساده تلگرام، تبلیغ در همه کانالها قرار می‌گیرد و تعداد اعضای کانال یا موضوع کانال اهمیتی ندارد. مزیت این روش تبلیغ در تلگرام، این است که در یک تایم مشخص تبلیغ در کانالهای زیادی منتظر می‌شود و این موضوع باعث اعتبار بخشیدن به تبلیغ می‌شود. این روش نسبت به سایر روشها هزینه کمتری دارد.

تبلیغات بازدیدی موضوعی

در روش تبلیغات بازدیدی موضوعی تلگرام، تبلیغ فقط در کانالهایی که مرتبط با موضوع تبلیغ است قرار می گیرد. هزینه این روش از تبلیغ تلگرام، با توجه به موضوعی که انتخاب می‌کنید، بیشتر از روش تبلیغات بازدیدی تلگرام است.

تبلیغات بازدیدی در کانالهای پربازده

در روش تبلیغات بازدیدی در کانالهای پربازده تلگرام، تبلیغ فقط در کانالهایی که بازدهی بالایی دارند، قرار می‌گیرد. پر بازده بودن کانالها بر اساس پارامترهایی مانند تعداد اعضای کانال، قدیمی بودن کانال، تعداد بازدیدها و … تعیین می‌شود. موبودید کانالهای پربازده را شناسایی و امکان تبلیغ در آنها را برای کاربران فراهم می‌نماید. هزینه این روش تبلیغات در تلگرام بیشتر از سایر روشها است اما نرخ بازدهی در آن به مراتب بالاتر است.